Size bir telefon kadar yakınız
0541 209 26 23
Dil Seçin
trenar

Ayrıntılı Muayene

Ayrıntılı Muayene

Saç ekimi yaptırmak isteyen kişilere ayrıntılı muayene seçeneğimizi de sunuyoruz. Hastanemize başvuran yada sitemizden form doldurup fotoğraf gönderen kişilere uzman doktorlarımız ayrıntılı saç ekim muayenesi yapmaktadır.

Ayrıntılı muayene sırasında kişilerin saç analizi, detaylı saç muayenesi, gerekiyorsa operasyon öncesi saç bakımları (buhar tedavisi, saç mezoterapisi, saç PRP si) gibi tedavi planları belirlenmektedir . Saç ekim yapılacaksa kaç gref ekileceği, donör sahadan ne kadar saç kökü alınabileceği, saç açıklığını kapatmak için kaç seans ekim gerektiği, saç ekim zamanınızın belirlenmesi ve bu işlemin size maliyeti gibi konularda bilgilendirilirsiniz.

Ayrıntılı muayene kişilerin saç dökülme nedenleri de ortaya çıkmaktadır .Operasyon öncesi gereken  dermatolojik ve serolojik testlere bakılma imkanı sunmaktadır. Kişi saç ekimi için uygun mu, kronik bir rahatsızlığı var mı, düzenli kullanması gereken ilaçları nasıl kullanmalı, başka doktorlardan konsültasyon raporu alması gerekir mi, ekim öncesi ve sonrası nelere dikkat edilmeli ve saç ekim operasyonu hakkında bilmesi gereken tüm bilgiler ayrıntılı muayene sırasında kişilere açıklanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.